Lüks Modern
Odalar
7/24
Güvenlik
7/24
Sıcak Su
Wi-Fi
İnternet
TV
Odası
Etüt
Odası
Atatürkçü Düşünce Derneği Konak Şubemize bağlı olarak faaliyet gösteren ADD Özel Gazi Ayşe Altıntaş Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdumuz, İzmir’in Konak İlçesi, Eşrefpaşa Semtinde, 2008-2009 yıllarında, Atatürkçü Düşünce Derneği ile Konak Belediyesi arasında düzenlenen bir protokol doğrultusunda yurt olarak projelendirilip inşa edilerek, 2010/2011 öğretim yılından itibaren hizmet vermeye başlamıştır.
   
İzmir’in Konak İlçesi'nde bulunan Gazi Ayşe Altıntaş Yükseköğrenim Kız Yurdu, İzmir'de kız öğrencilere hizmet vermektedir.
 Ege Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi ve Dokuz Eylül Üniversitesi'ne yakın mesafedededir.

İZMİR KIZ ÖĞRENCİ YURDU

İzmir'de kız öğrenci yurdu arıyorsanız doğru adrestesiniz. Gazi Ayşe Altıntaş Kız Öğrenci Yurdu yılların verdiği deneyimi ve tecrübesi kızlarınız için konaklama ve barınma hizmetlerini güvenle vermektedir.

GAZİ AYŞE ALTINTAŞ KİMDİR?

Gazi Ayşe Altıntaş, küçük yaşta evlendiği eşini 1912-1913 Balkan Savaşında şehit verdi. Yunan işgaline karşı İzmir’in köylerinden topladığı atlı mücahitlerle bir süvari müfrezesi kurdu.

KONAK ÖZEL KIZ YURDU

İzmir'in Konak ilçesinde özel kız yurdu sektöründe faaliyet gös- teren yurdumuz, kalitemizden ödün vermemek ve öğrencileri- mizin rahat etmeleri düşünülerek yatak sayısı 62 ile sınırlı tutuldu.

İZMİR KONAK KIZ ÖĞRENCİ YURTLARI

İzmir'in Konak ilçesinde kız öğrenci yurtları mı arıyorsunuz? Hemen Gazi Ayşe Altıntaş Kız Öğrenci Yurdunu arayın: 0 232 2500211! Yurdumuz İzmir'in en lüks öğrenci yurdudur.
Pro WEB